Příjemnosti, Láska, Učení, Znalosti, Dovednosti, Pravda, Zen či Sen, To čím jsme světelné bytosti, Různosti světů,

amulet.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
To jestli jsem spisovatel a mohu napsat co by někdo četl rád nevím. Dobrá, přesvědčit se o tom můžete se mnou.
J 15.jpg

Nemám sice celkem žádnou konkrétní představu jak bych byl lidem užitečný se svými informacemi, ale budiž mi to je odpuštěno, je to jen pokus. Třeba to nikoho neosloví a další řekne, že jsem chtěl jen ukázat svoje ego. No nevím ale jen my dovolte pokračovat, třeba vám nakonec udělám radost, že nejste samy kdo umí jen něco podobného. Uvidíme.

Jsem dokonce toliko nadaný tvor, že to co nyní píšu, nejde opravit, protože vždy, když se o to pokusím, přepisuju to co se má přeci posunout. Dobrá, budu se řídit pravidlem vyššího záměru, to bude nejlepší, a nechám všemu volný průběh. To, že je možný nechat něco vyššího, než rozum, rozhodovat o tom co se právě děje se přenáší nyní do tvého momentu, kdy zrovna ty čteš, a to mě trochu zbavuje zodpovědnosti. Zároveň pro tebe to znamená, že jsi nyní plně zodpovědný za to, co právě děláš „čteš".

Myslím, že moje situace není moc zaviděníhodná ale je pravda, že ani já ti taky vůbec nezávidím to, jestli si z toho čtení třeba něco uvědomíte, nebo přinesete nějaké nové informace. Sám nevím a sám netuším. No, pravda, že něco tuším, že z toho bude alespoň poznání, že jste neměli číst kde co. Raději bych ti začal psát něco, co tu ještě nebylo. Mám totiž guruovský tendence a prý podle jedné astrologie jsem tzv.slepí guru. Je možný, že jsem tuto informaci neměl vůbec psát abych ti zbytečně neodradil dřív, než jsem se někam vůbec dostal. Vůbec nemám chuť ti něco cpát, to bych tě jen zbytečně zdržoval. Byl bych fakt moc rád, abys měl dobrý pocit, z toho co právě čteš. Tak se prosím příjemně uvolni, dej si pohodu a nech vnikat fantazii a šířku své osoby, své duše by řekl guru, pohlížej víc na sebe a vnímej sebe a nic jiného si moc nevšímej. Pěkně mi zůstaň jen takový jaký jsi a buď jako já a ty a nic si špatnýho o sobě nemysli, odpusť si se nějak zbytečně dramaticky hodnotit.

Dokážu si docela dobře představit jak důležitý je nějak tě vtahnout do čtení. Já bych začal jen trochu netradičně, a to říct ti, že nejdůležitější je být ti jen osvětlovačem různých scén a osob. Nejkrásnější je tvoje osobní interpretace.


Spisovatel fakt nejsem a nebo o tom zatím nevím.


Prozatím ti přečtu co čtu a není to ledajaká kniha. Jmenuje se Tři Pilíře Zenu od Philipa Kapleaua, kterou postupně budu přidávat na tento web. 

Je tento web to co vám je blízké?

ano (13 | 100%)
ne (0 | 0%)
Tvůrci lidské DNA
Nově doplněné rozhovory se žáky.
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one